Nowy Targ, 1969-11-02. Fina³ Pucharu Polski w hokeju na lodzie. W spotkaniu fina³owym dru¿yna Podhala Nowy Targ, po zaciêtym meczu, pokona³a zawodników z GKS Katowice 8:7. W regulaminowym czasie ¿adnej z dru¿yn nie uda³o siê przechyliæ szali zwyciêstwa na swoj¹ stronê (pierwsza tercja 1:2, druga 2:1, trzecia 3:3), w dogrywce nie pad³a ¿adna bramka i dopiero rzuty karne, w których hokeiœci z Nowego Targu strzelili o jedn¹ bramkê wiêcej (2:1), rozstrzygnê³y wynik meczu. ad  PAP/Tadeusz Olszewski    Nowy Targ, Nov. 2, 1969. The finals of Poland's Hokey Cup.  Podhale Nowy Targ wins over GKS Katowi Stock Photo

Releases:

Model - no | Property - noDo I need a release?

Dimensions:

3840 x 2564 px | 32.5 x 21.7 cm | 12.8 x 8.5 inches | 300dpi

Date taken:

2 November 1969

More information:

This image could have imperfections as it’s either historical or reportage.

Nowy Targ, 1969-11-02. Fina³ Pucharu Polski w hokeju na lodzie. W spotkaniu fina³owym dru¿yna Podhala Nowy Targ, po zaciêtym meczu, pokona³a zawodników z GKS Katowice 8:7. W regulaminowym czasie ¿adnej z dru¿yn nie uda³o siê przechyliæ szali zwyciêstwa na swoj¹ stronê (pierwsza tercja 1:2, druga 2:1, trzecia 3:3), w dogrywce nie pad³a ¿adna bramka i dopiero rzuty karne, w których hokeiœci z Nowego Targu strzelili o jedn¹ bramkê wiêcej (2:1), rozstrzygnê³y wynik meczu. ad PAP/Tadeusz Olszewski Nowy Targ, Nov. 2, 1969. The finals of Poland's Hokey Cup. Podhale Nowy Targ wins over GKS Katowice 8 to 7. In the 1st period no team scored goals (the 1st period 1 to 2, the 2nd 2 to 1, the third 3 to 3); no goal was shot in the overtime. Podhale Nowy Targ team won after three penalty throws shooting one goal and winning 2 to 1. ad PAP/Tadeusz Olszewski